5 סיבות טובות לחגור חגורת בטיחות ברכב

נוסעים ונהגים רבים נראים ונתפסים בזמן נהיגה ונסיעה כשהם אינם חגורים בחגורות בטיחות ברכב בכבישים בישראל, במאמר זה תוכלו לקרוא 5 סיבות טובות שבגללן ראוי וכדאי לחגור חגורת בטיחות ברכב.

1) עצירה פתאומית

קורה לפעמים שהרכב שנוסע לפנינו בולם בפתאומיות מסיבה כזאת או אחרת, למשל רץ חתול לכביש, או שהנהג הבחין במכונית נוסעת אשר מסכנת המכוניות, במידה ולא חוגרים חגורת בטיחות, עצירה פתאומית יכולה להיות מסוכנת מאחר ואפשר "לעוף" קדימה.

2) תאונת דרכים

אין צורך להרחיב על כך שבמקרה של תאונת דרכים מי שלא חגור מסכן את בטיחותו ואת חייו, חגורת בטיחות מצילה חיים, במיוחד במקרים של תאונות דרכים.

המלצההתקינו את המערכת אשר יכולה להציל את חייכם במקרה של תאונה.

3) חוק חגורת בטיחות

על פי חוק במדינת ישראל על נוסע ברכב חייב לחגור חגורת בטיחות, ללא כל קשר לאורך, אזור או זמן הנסיעה, עצם העובדה שלחגור את חגורת הבטיחות ברכב נכתב כחוק במדינת ישראל זוהי סיבה מספיק מוצדקת לחגור חגורת בטיחות בנסיעה.

4) להימנע מקבלת קנס

אף נהג אינו רוצה להיתפס נוסע ברכב ללא חגורת בטיחות או מסיע נוסעים אשר אינם חגורים מאחר והאחריות על הנוסעים גם היא של הנהג ומי שיקבל את הקנס ויהיה עליו לשלם את קנס זה בשני מקרים אלה הוא הנהג.

5) לשמש דוגמה אישית

הורים רבים דורשים מילדיהם לחגור חגורת בטיחות, ובצדק, אך חשוב שגם ההורים יקפידו לחגור את חגורת הבטיחות ברכב בעצמם ורצוי שיעשו זאת לפני שהם דורשים מילדיהם מאחר וידוע שילדים מושפעים ממה שהוריהם עושים ולא ממה שההורים אומרים.

חגורת בטיחות

חגורת בטיחות ברכב

הנכם מוזמנים לכתוב עוד סיבות מדוע לדעתכם חשוב לחגור חגורת בטיחות כשנוסעים במכונית ובמוניות בתגובות שלמטה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *